| marian1221 a întrebat:

As dori sa fac un cadou cu totul si cu totul special pentru iubita mea! Nu cu o ocazie anume! Nu am limita de bani in care sa ma incadrez dar nici nu as vrea sa vad sfaturi de genul cereo de nevasta sau iai o masina! Ea are 23 de ani! Sper sa imi fiti de ajutor! multumesc

Răspuns Câştigător
| Lisadream a răspuns:

Mie de exemplu imi plac surprizele. Prietenul meu mi-a facut o surpriza placuta : m-a dus la delfinariu (nu mi-a zis unde mergem) "peste 2 ani i-am facut eu o surpriza : am planuit cu niste prieteni sa il pacalim ca mergem la gratar in afara localitatii...si de fapt l-am dus la sinaia si am dormit o noapte acolo. A fost putin pe fuga sambata am plecat, duminica ne-am intors dar a meritat. si acum imi aduc aminte ca pe la urziceni se suparase ca noi nu vroiam sa ii spunem unde mergem. Un cadou gandit de tine e mai pretuit decat un lucru cumparat...parerea mea. Poate te-am inspirat, multa bafta!

4 răspunsuri:
| aLiaLi a răspuns:

De cand sunteti impreuna?

| Λndrei a răspuns:

Un buchet enorm de flori! Cand spun enorm nu exagerez happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un lănţic de aur sau argint depinde ce i place şi cu poza voastră ca pandantiv.

| Madda12 a răspuns:

Flori,ciocolata si un ursulet de plussmug