| alynutzaraul a întrebat:

Buna!
Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva.Pentru decorarea salii de nunta se potrivesc urmatoarele culori: crem + mov + verde?
Multumesc mult!

5 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Daca tu vrei sa fie asa de vesela sala pot sa iti spun ca da se potrivesc, dar depinde cum faci decoratiunile. Ma gandesc ca cu crem imbraci scaunele si cu mov si verde faci funditele. Sfatul meu este sa mergi pe: o masa mov si una verde nu la aceeasi masa si mov si verde. si tot asa te sfatuiesc sa faci masa mirilor mov si nu verde!

| cherrybomb a răspuns:

Alege fetele de mese si cele pentru scaune crem iar punda de la scaun mov, servetelele mov.

| MLE a răspuns:

Crem si mov merg foarte bine, dar imbinate cu verdele...sincer mie nu prea mi-ar placea [poate poate un verde pal sau spre alb]happy. Alege o culoare de aceeasi tonalitate.nu foarte tipatoare happy. culorile trebuie sa se imbine si sa placa ochiuluihappy acum depinde de gusturi. Sper ca te-am ajutat.happy

| marysweet a răspuns:

Sincer culoare verde nu se potriveste pentru o nunta este o culoare rece.Crem si mov cred ca ar fi suficient. Ar da o tenta divina nuntii.Petrecere frumoasa!

| alynutzaraul explică:

Merci mult pentru ajutor!
Dupa lungi dezbateri am ajuns doar la mov si alb...happy
Merci inca odata!