| fluffyaly a întrebat:

Buna:-). am stat cu un baiat 2 luni (suntem colegi de grupa la facultate), am avut o relatie destul de ciudata in sensul ca la telefon nu vorbeam asa des si vorbeam ca cei mai buni prieteni.ne intalneam in fiecare seara mergeam la sucuri, in cluburi cu prietenii.si fata in fata ne comportam normal ca2 iubiti care tin foarte mult unul la celalalt. Acum 2sapt mi-a spus sa luam o pauza.cunoscuse o alta fata si ca nu vrea sa ma insele si mai bine asa ca poate o sa ne cunoastem mai bine si o sa ne indragostim unul de altul si ca nu o sa fie ulfimul sarut si poate intr o zi vom fi din nou impreuna. La facultate sta langa mine, ma tine in brate, ma saruta, imi spune ca ii e dor de mine, de noi.ca inca tine la mine si nu vrea sa uit ce simt pentru el ca simtim amandoi la fel. dar cateodata are o atitudine indiferenta, mai rar dar are.Ma da peste cap nu stiu ce sa cred! ajutati-ma cu o parere va rog:-) multumesc

4 răspunsuri:
| Vasybulan a răspuns:

Chestia e ca ori e pampalau ori nu stie ce sa faca. Mintea unui baiat/barbat poate fi asa de incalcita. Bina ca inca is singur.

| Flydream a răspuns:

Poate,ti se pare tie ca e indiferent.Cel mai bine e sa-l pui la incercare.Fosta mea iubita imi trambita dragostea ei zi si noapte insa a cazut testul de fidelitate.Niciodata nu poti sti ce e in mintea partenerului.Roaga-ti o amica, pe care el nu o cunoaste sa-i faca avansuri, si abia atunci iti dai seama ce e de capul lui.

| Akasha90 a răspuns:

Stiu cum e. sfatul meu? lasa-l. cauta pe altcineva. e plina balta de peste, vorba aiawinking nu are rost sa stai pe loc din cauza unei persoane. de aia se numeste evolutiewinking bafta happy

| fluffyaly explică:

Stiu.dar nu mi s a mai intamplat si vroiam sa vad voi ce credeti ca vrea? de ce are atitudine asta? cand ne am despartit mi a reprosat ca nu vreau sa i cumosc prietenii mai mult ca ar vrea sa fiu mai apropiata de el. si faza cu prieteni mi o reprosaza de cate ori ma invita undeva si ii zic nu.