| Dyanes a întrebat:

Dragostee!laughing
Deci,sunt indragostita de un baiat. in iulie ne intalneam,vorbeam,era cel mai dulce, bine ca el mereu era dulce si se pierdea cand ma vedea..era asa de frumos, de trei ani ne cunoastem!
Si ieri l-am reintalnit ..nu a vorbit deloc cu mine, doar ma cauta cu privirea si ma masura din cap pana in picioare!
Ce credeti?big grin

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca era cu prietenii poate ii era rusine sa vorbasca cu tine. Daca nu, mergi si intreaba-l.
O zi buna!

| vasilofdeny2 a răspuns:

A ramas mascalaughing frumos, frumos, vorbeste cu el vezi ce-i cu el

| marryy135 a răspuns:

Eu consider ca este ceva:d la sigur inca mai tine la tine si poate si ar vrea sa fiti in continuare impreuna, vezi daca va face el primul pas in discutie ca nu cred ca ar fi normal sa incepi tu prima si dupa aceea mai vezi ce vei face mai departe:d Baftawinking