| MyLoveIsOnlyForYouButDontWorryIHaveAEmoHeart a întrebat:

Am un nou iubit. Avem o saptamana de cand suntem impreuna. Eu as vrea sa-i fac un cadouas in semn sa se gandeasca la mine, sa-si aduca aminte de mine... Dau funda :*:*:*

Răspuns Câştigător
| OmulUmbrei a răspuns:

-poti lua doua lanticuri cu jumatati de inimioara. Unul il dai prietenului si unul il pastrezi tu. Este foarte romantic si il va purta mereu si cand se va uita la el se va candi la cealalta jumatate si in acelasi timp la tine. Fundita?

9 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Dupa o relatie de o saptamana vrei sa-i faci un cadou? Imi suna a disperare si asa ii va suna si lui!

Abh
| Abh a răspuns:

Pe vremea mea, baiatul facea cadouri fetei, nicidecum invers!

| KySyB3B3 a răspuns:

O perna inimioara cand doarme sa isi aminteasca de u, o rama cu poza ta sau cu voi 2.bratari cu initialele numelor voastre el"Tu+El=L" si u "El +U=L"...un album cu voi daca aveti poze impreuna.tip "http://www.cadouridedragoste.ro/images3/coperti-personalizate-pozab.jpg" o perna cu poza ta.o poezie scrisa de u.[mai romantic].Un ursuletz.un ceas.:-? parfum>:D

| flory9787 a răspuns:

Pai cadoul potrivit ar fi ceva care sa semnifice dragostea pe care eu arati ceva venit din suflet EX: o poza cu tine

@Abh, eu nu sunt disperata, nu-ti face tu griji de asta. Si daca tot esti asa curioasa/curios, ma refeream la un cadou mic gen bratara, breloc s.a. straight face

Nu te stresa, si in generatia aceasta este la fel! Dar asta nu inseamna ca fata nu poate sa fie draguta sa-i ofere si ea ceva micut si semnificativ. happy Sti, e urat sa vezi o fata egoista si ingamfata etc.winking kiss

| kate68 a răspuns:

Un breloc sau o cana sau alte lucruri cu o poza cu voi 2, parerea mea e ca daca vei lua doar cu tine e prea superficial, e ca si cum i.ai da un autograf fara sa cere, parerea mea big grin. Sper ca te-am ajutat!

funda?:*:*
O zi buna! Bafta!

| KarmaChameleon a răspuns:

Salut! Dacă vrei să îl aibă în permanență la el,îi poți lua un breloc, un licurici la telefon, o brățară(nu din argint/aur sau alte minuni. ceva simplu). Dacă vrei(și dacă ai)poți personaliza brelocul cu poza voastră sau poate îi iei un breloc cu inițialele tale.

Sper că ți-am dat ceva idei.
Numai bine!happy

| marynela_6230 a răspuns:

O bratara cu initiala numelui tau sau un breloc cu numele tau...