| AncaVG a întrebat:

Buna,apelez la voi deoarece am nevoie urgenta de ajutor.In scurt timp vine ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii mai iau ca si cadou.Pentru o fata e mult mai usor sa alegi un cadou,ai foarte multe optiuni,dar pentru un baiat chiar nu stiu,mai mult de un ceas,un parfum si o poza cu noi... nu mai am idei inspirati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| SergiuNico a răspuns:

Un tricou, cv de imbracat, un colier, ceva simbolic, ceva de genul unui pandantiv, cv dur, ii va placea garantat!

| AncaVG explică (pentru SergiuNico):

Am facut totul pana la pandativ, nu sunt sigura ca i-ar placea dar o sa incerc, mersi de sugestie

3 răspunsuri:
| Leopoldina a răspuns:

O pernuta imprimata cu poza voastra si o felicitare haoiasa

| o0JesSsy0o a răspuns:

Hmmm...Cumpara`i o bratara de argint... cu Best Friends sau simpla. nu stiu. un parfum. :*