| soRyN_6579 a întrebat:

Buna kiss Asi vrea sa aud cateva pareri de la voi big grin
Peste o luna de zile eu si prietena mea o sa facem un anisor de cand suntem impreuna si m-am gandit sai daruiesc un tablou cu noi doi si cu un mic mesaj inscriptionat pe el :X Si sper ca acea pozaa sai aminteasca de mine si de cata dragoste ai port:X
Acum nu stiu daca e o idee chiar asa de buna si de acea vreau cateva pareri din partea voastra, Credeti ca ai va placea ce vreau eu sai daruiesc?
Si inca ceva voi ce ia-ti luat iubitului/iubitei de aniversarea voastra? happy
Dau funda+vot pentru cine imi spune cateva pareri si cateva idei noi kiss
Mss Foarte Mooolt :X

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| lallalle a răspuns:

Da e frumoasa,o rama foto cu poza voatra happy
de altfel ii poti da o pernutza,puzzle,cana,ceas, tricou tot cu poza voastra :X
sau un lantzisor cu initzialele voastre, o bratara cu numele tau gravat love struck cred ca i-ar place love struck

funda?:*

| MarinaElkhatib a răspuns:

Hello Tablou Omg :O nu mai suntem pe timpu lu 1900 toamna sorin vb lu Kzy cumparai un inel frumo sau o bratara e ceva mult mai simbolic decat tablou daca vrei sa aiba si simbol ii pui la o placuta sau pe inel initiala tawinking

| Passionlove a răspuns:

Mi se pare super originala ideea ta. Si eu tot in stadiul asta sunt peste o luna implinesc 1 an impreuna cu el.
-Tot la genul asta de cadou m-am gandit si eu la ceva personalizat, atat un tamplou, o carte ( care sa contina poze in ordinea evenimentelor petrecute impreuna si ceva despre ce au insemnat acestea pentru mine si cat de mult a crescut iubirea mea in acest timp pentru el ).
-Un tortulet cu poza voastra sau o idee personala pe care sa il savurati impreuna.
-Ofera-i un weekend undeva departe de toti si de toate si arata-i cat de mult o pretuiesti, rasfat-o cat te tin puterile.
-Fa-i cadou o sedinta la spa, una complexa. Va "innebuni" la cat de mult ii va placea si cat de bine se va simti mai apoi.
-Du-te cu ea in locul unde v-ati cunoscut sau unde v-ati intalnit pentru prima data, va avea o reactie placuta ( acum depinde si loculhee hee )
Daca imi mai vin idei te anunthee hee

| Helioot a răspuns:

Mie mi se pare ideea... EXCELENTA Si asaaa de romanticaaa! Bravo big grin!

| ToxiikGirl a răspuns:

Mda mi se pare F. Buna ideea! Ar fi cel mai bun Cadou! Baftha>>!

| SexyFrumusik a răspuns:

Da i-ar placea gred si un trandafir roz.

| KzY a răspuns:

Bosshappy parerea meahappy...nu lua inca un tablouhappypentru ca faceti doar 1 an de cand sunteti impreuna. Poti de exemplu sa ii iei un inel/ceas. ceva simbolic dar nu foarte scumphappy