| CeCe88 a întrebat:

Cum pot sa imi fac fostul iubit gelos? Idei va rog! happy

5 răspunsuri:
| Andreeac33 a răspuns:

Daca vrei sa il faci gelos, inseamna ca inca iti pasa.Arata-i ca iti e mai bine fara el si ca esti mult mai fericita asa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu trebuie sa faci nimic, ignora-l si atat..indiferenta doare mult mai mult ca razbunarea.
O seara bunahappy

| happy31animation a răspuns:

Ignora-l

| Xten3girl a răspuns:

Fi indiferenta! Nici macar sa nu te uiti la el cand treceti unul pe langa altul si fii fericita, sau da-te la cineva..nu in genul ca iti place de acea persoana ci mai degraba sa fiti ca fratii si e de la sine inteles ca va fi ceva intre voi..Fostului ii va parea rau sa vada ca esti mai fericita fara el si ca esti pe cale sa fi in bratele altuia.SUCCES! :*

| ShadoWCrist a răspuns:

Ignore him!