| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp sunt prea depresiva, ce sa fac, prietenii mei... nu-mi sunt prieteni, cu parintii ma mai inteleg, cu sora mea, cearta continua... Sunt ff derutata, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| ostea a răspuns:

Ce vîrstă ai? Dacă nu te superi...

Cine crezi că este vinovat de starea ta? Și ce te-a determinat să ajungi depresivă?

| cryssu2008 a răspuns:

Priveste inainte. Viata poate fi intr-o zi nedreapta, dar ea incearca sa-si regleze conturile. Incearca sa spulberi aceste valuri, incearca sa infrunti viata. Caci in momentul in care zici ca nu mai poti, de fapt abia atunci incepe jocul. Razi de viata... Bucura-te ca in sfarsit ai vazut cati prieteni ai. Caci numai in momentele critice din viata ta iti dai seama care prieteni iti sunt aproape.
Cu sora ta... ca s aexiste armonie, trebuie sa lasa-ti am2 cate putin de la voi.
Incearca sa gandesti pozitiv, fii optimista! Fii tare, caci numai astfel vei putea trece cu brio acest examen al vietii happy Succese!

| TVD13 a răspuns:

Poi cam asa sunt si eu de cateva zile da eu mereu sunt asa in perioada asta a anului imi vine sa plang in continu da nu stiu dk pentru ca nimeni nu-mi fake nimic ma rog unii