| IooMar a întrebat:

Buna!
Dupa cum au decurs lucrurile in acesta saptamana, am ajuns la concuzia ca banuieste ca il simpatizez. Ciudat sau poate ca nu, dar mie nu mi-a dat martisor. Si pentru asta... este adevarat ca am varsat o lacrima si el m-a vazut. Crede-ti ca a facut asa sa ma testeaze? Sa vada daca simt ceva pentru el? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Schatzyyyyy a răspuns:

Ai plans? Esti prea sensibila! Poate da sau poate nu! Asta doar el stie, daca a facut intentionat sau nu simte nimic pentru tine

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te-a pus la incercare. Daca tinea la tine tu ai fi fost prima care ar fi primit martisor.Eu asa as fi procedat din punctul meu de vedere.Ca barbat.

| valentingb a răspuns:

Hopa! Din pacate, se vede ca nu te place. Macar din respect ar fi trebuit sa iti dea un martisor. Saracuta de tine... ai planssad Da-l incolo, nu merita sa plangi pentru el! Chiar nu merita.

| Seby90 a răspuns:

Tu plangi cand primesti martisoare? Presupun ca o sa intrii in coma cand vei primi bijuterii, sa te tii bine.

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau.
Iti dau o veste proasta : nu te considera nici macar amica.
Nu-ti mai fa vise in cap, si treci mai departe.
Scapa de obsesie - ca asta este, si ai grija de tine si de viitorul tau.
Te-am tzucat.

| Isabella95 a răspuns:

Incearca

| Innnaa a răspuns:

Nu se stie daca te-a pus sau nu la incercare, dar eu cred ca nu. Un baiat indragostit in momentul in care te vede si tu il vezi (se stabileste un contact vizual) iti zambeste si vine sa te salute. In cazul tau sa iti dea martisor. Oricum, fii mai tare!

P.S.: Nu e nevoie sa postezi intrebarea de 5 ori ca sa primesti raspunsuri.