| IooMar a întrebat:

Buna!
In ultimele zile s-au intamplat niste lucruri care cred ca l-au facut ca creda ca il simpatizez.
Pe 1 martie, am fost singura caruia nu i-a dat martisor. Nu m-a afectat asta foarte mult, doar ca nu inteleg de ce tocamai mie nu mi-a dat. Ma stergeam la ochi si s-a uitat la mine.
Crede-ti ca a facut acest lucru ca sa ma testeze, sa imi vada reactia?
Multumesc!
lis. Diana@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| portocalacool a răspuns:

Poate vroia sa-ti arate ca el nu te place sau se poate si sa te testeze

2 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Clar, are un plan foarte coplicat prin care te testeaza over and over ca apoi sa te ceara in casatorie.

Ce ar fi sa va treziti la realitate... pe bune?

| CristiMessi a răspuns:

Eu cred ca da! Am si eu o fata in scoala care la inceput era asa! Dar acum sunt cu ea de 6 luni! Incearca sa vorbesti direct cu ea fata in fata si spune-i ce simti!