| IooMar a întrebat:

Buna!

In ultimele zile s-au intamplat niste lucruri care cred ca l-au facut ca creda ca il simpatizez.

Pe 1 martie, am fost singura caruia nu i-a dat martisor. Nu m-a afectat asta foarte mult, doar ca nu inteleg de ce tocamai mie nu mi-a dat. Ma stergeam la ochi si s-a uitat la mine.

Crede-ti ca a facut acest lucru ca sa ma testeze, sa imi vada reactia?

Multumesc!

lis. Diana@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Ori nu te place ori te place si i a fost rusine sa iti de a martisor, tu stii mai bine ce s a intamplat in ultimele zile

6 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Daca tu ca persoana nu ai relatie prea buna cu el poate se simte mai instrainat de tine fata de restul fetelor, poate e timid si te place.

| zurick a răspuns:

Cred ca te place dar ii este teama sa o arate

| vampir004 a răspuns:

Pai,mai mult te-as da ti-e un martisor pentru ca imi placi mult dar nu inteleg de ce nu ti-a dat? adica daca te-ar place de ce nu ti-ar spune

| ORDKEO a răspuns:

Probabil te place, dar ii este rusine sau ii este teama sa se apropie de tine si sa nu fie respins.

| ÐαɾκPαιɳteɾ a răspuns:

1.Iti spun un lucru din experienta : Baietii sunt ciudati!
2.Ori te place dar nu vrea sa arate
3.Ori te uraste de moarte

| Andy_Andrei_1996_hlRi a răspuns:

Pai ar trebui sa te porti normal..si apoi daca este un baiat dragut..isi va da seama de greseala..si va regreta tongue