| Beatrys a întrebat:

M-am despartit de un baiat foarte frumos cu ochii albastri si parul blond am fost cu el 1 jumate si de vreo 3-4 saptamani s-a despartit de mine pentru alta, eu il mai iubesc dar el nu stiu crying Si vreo sa ma impac cu el cat mai curand...Niste sfaturi Va rog puppy dog eyes Funditaa

11 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Cati o sa mai cunosti cu ochi albastri si parul blond!

| onasis1961 a răspuns:

Bagă-l în măs-a! Caută altul! Chiar dacă te-n paci cu el, cum dă de alta te părăseşte iar.

| Latinmoon a răspuns:

Conteaza ce simte si el plus ca va fi ceva mai complicat pentru ca l-ai lasat sad. Incearca sa vorbesti cu el si amintestei zilele in care ieseti la plimbare sau la un suc, si vezi ce zice puppy dog eyes.
Good luck! :* love struck

| kiduţa18 a răspuns:

Dacă te-a lăsat pentru alta, lasă-l şi tu de tot! Dacă te iubea nu renunţa la tine pentru nimeni. Uită-l şi gata. Aşa-i mai bine.

| Alexaaxc a răspuns:

Tu arata-i ca nu e sfarsitul lumii pentru tine, ca in continuare te distrezi, etsi fericita si esti mai frumoasa ca niciodata, iesi, nu lasa lumea sa vada tristetea ta si daca mai tii sa te impaci cu el si poti trece peste faptul ca te-a lasat pentru asta, pastreaza legatura cu el. Dupa o relatie de un an jumatate, ce rost ar avea sa va dusmaniti? Arata-i ca ai caracter si esti puternic iar daca va vrea sa se intoarca la tine o va face. Fii puternica, capul sus si nu uita ca suferinta trece si orice s-ar intampla, balta tot plina de peste e.

| LaYeR a răspuns:

Fa-l gelos, daca ii pasa de tine se va intoarce, daca nu...asta e

| TravisForest a răspuns:

Buna. Stai calma ca nu e sfarsitul lumii! Eu stiu ca asta simti, dar nu e asa. Tu stai pe treaba ta, pentru ca daca te iubeste cu adevarat, se intoarce singur la tine. Din moment ce te-a lasat pentru alta, ce suflet are in el? In ziua de astazi multi baieti fac asa ceva sa stii. O perioada iti va fi greu fara el pentru ca il placi dar incet se vor clarifica treburile pentru tine! Trebuie sa fi tare acum, pentru ca e o perioada nasoala pentru tine. Fi tare si mergi inainte!

| Elena00100 a răspuns:

Nu ii arata ca inca il mai iubesti arata-i ca a facut o mare greseala despartindu-se de tine.

| Elena00100 a răspuns:

Pai nu ii arata ca inca il mai iubesti si demostreaza-i ca a gresit despartindu-se de tine.

| LovebloveIoNeLaCrysyyGoodMynameisBellDoorBayy a răspuns:

Sa sti cea mai buna cale este de al lasa in pace daca stii pe unde sta sau daca il vezi il faci gelos cu haine frumoase cat mai scurte blah blah blah... si asa se va impaca cu tine daca are inima uriasa pentru tine ..si daca nu il intereseaza imi pare rau. trebuie sa gasesti pe cineva mai deosebit apropo cand am vazut ca ai zis infatisarea lui m-am gandit la Sponge Bob pantaloni patrati laughing

| justice4all a răspuns:

Inseamna ca nu te merita. Rabdarea este o virtute. La un moment dat vei rade de zilele acestea in care suferi. Chiar nu merita happy