| wanted1 a întrebat:

Buna!

Mi-a pus o fata intrebarea: Daca ai intra din greseala peste mine la dus, unde te-ai uita prima data?

Mi-a dat timp pana maine sa-i raspund. Mam pierdut. Dati-mi va rog un raspuns. Care e cel mai frumos primeste funda.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca te-ai uita la degetele picioarelor

| Crisu a răspuns:

La usa, sa ies.
Dupa un prosop, sa-l pui pe tine.

| darrio2007 a răspuns:

Iti dau o idee.Intreab-o si tu unde ar pune mana prima data(sa acopere)daca tu intri peste ea in dus.Astept sa imi spui.

| wanted1 explică (pentru darrio2007):

Faza e ca am intrebat-o cum ai zis. Si mi-a raspuns: eu te-am intrebat prima deci raspunde

| alyalynutz a răspuns (pentru wanted1):

Spune-i ca, la sufletul ei laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru wanted1):

Spune-i ca la savarina.Majoritatea barbatilor se uita acolo prima data.

| Jameson a răspuns:

Spune-i ca ai pune mana la ochi sau ai inchide ochi sau ca nu poti alege vrei sa vezi totul sau nimic laughing

| Mayar a răspuns:

La tot corpul, la ce Dumnezeu sa te uiti, la ce vezi la nivelul ochilor si desigur, putin mai jos rolling on the floor

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Depinde din ce pozitie o prind.

| Radu284 a răspuns:

La sani. Dupa care, la pasarica. Ce e asa de greu de raspuns?

| vadu22 a răspuns:

A)Spune-i ca te-ai uita la pereti sa vezi daca sunt curatilaughing.
b)Spune-i ca te-ai uita la ochi.
c)Spune-i ca te-ai uita daca face dus cu apa calda sau recewinking.
d)Te-ai uita la un filmlaughing.
e)Spune-i ca te-ai uita in baie, ca doar in baie face duswinking.

| vadu22 a răspuns:

A)Spune-i ca te-ai uita la ochii ei.
b)Te-ai uita la pereti daca sunt curati sau murdari
c)Te-ai uita la un filmlaughing.
d)Te-ai uita daca se spala cu apa rece sau calda.
e)Te-ai uita in baie, ca doar in baie face dustongue.