| wanted1 a întrebat:

Buna!
Mi-a pus o fata intrebarea: Daca ai intra din greseala peste mine la dus, unde te-ai uita prima data?
Mi-a dat timp pana maine sa-i raspund. Mam pierdut. Dati-mi va rog un raspuns. Care e cel mai frumos primeste funda.

16 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

La apometre, să văd cită apă a consumat, si pină mă aplec sub chiuvetă să scriu indexul, o admir toată.

| AnonymuSest a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Esti fenomenal frate! Bravo! Tare asta cu apometrul!

| neutrino a răspuns:

Un majordom, care a intrat din greseala in baie peste stapana, atunci cand ea era goala, a spus, dorind sa evite situatie stanjenitoare: " - Ma scuzati, stapane!", si apoi a iesit. A doua zi, frumoasa stapana l-a concediat, pe motiv ca nu-si doreste la ea in casa un majordom orb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are rost sa o minti.
Spune-i adevarul.
La ce te-ai uita?

| StefanChriss a răspuns:

Ii privesti fata, apoi ai cobori privirea spre sani, apoi iti plimbi privirea pe abdomen spre solduri, si apoi spre picioare, pana la calcaie, sa te bucuri de fiecare strop din ea. S-o devorezi din priviri toata, si sa-i admiri liniile apetisante ale corpului, nu individual, ci ca un intreg! Ca atunci cand te uiti la cer, nu spui "uite ce frumoasa e steaua aia", ci "ia-ta ce joc magnific de culori, o infatisare a divinului, un tablou ce reda infatisarea infinitului, aruncandu-ne pe noi in nimicnicie". Un barbat nu iubeste o parte a corpului, ci intregul, ca un infinit de perfectiune, intrupat in corpul unei femei. Poate merge sa bagi o vrajeala de genul big grin laughing

| TeckTonik997 a răspuns:

I-as spune ca intai m'as uita la ochii ei fermecatorii iar apoi la ochisorii sufletului ei daca ma intelegi si e in acelasi timp frumos si pervers. happy

| TwiSt1997 a răspuns:

La cada clar.

Răspuns utilizator avertizat
| clickclicksnap a răspuns:

Daca s.a spalat in urechi. Serios acum, tu ne ceri "ajutorul"? Tu nu esti in stare sa raspunzi la o astfel de intrebare, indiferent daca e glluma sau nu? Te.ai pierdut? Sunteti fenomenali mai copii. Acu te.ai pierdut si saptamana viitoare vii si ne ceri ajutorul ca prietena ta s.a balonat si nu stii daca e gravida sau nu...

| Waffen18 a răspuns:

Eu cred ca face misto de tine, se amuza pe seama ta laughing) Spune-i ca te uiti la berberitza ucigasa

| Mariusis a răspuns:

Frate deci acum sa fim seriosi, daca nu esti un nesimtit te-ai intoarce si ti-ai cere scuze, iar primul loc unde te-ai uita ar fi unde s-ar deschide usa, iar apoi ai inchide repede si ti-ai cere scuze

Răspuns utilizator avertizat
| xStixx a răspuns:

Şi...de ce ne întrebi pe noi asta?
Tu ştii la ce te-ai uita prima dată, nu noi.=]]]
Eu? Din cap până în picioare, îmi place să admin o domnişoară în toată splendoarea ei..mai ales în duş. ^_^

| ChelioSsS a răspuns:

Depinde cum sta cand intru daca e cu fata ma uit la sani daca e cu spaetele la fund

| ChelioSsS a răspuns (pentru ChelioSsS):

E bine sa mai si glumesti daca ea a pus o intrebare de genu si tu poti raspunde asa nu cred ca va fi supararae