| Anonymullll a întrebat:

O intrebare pentru fete. Ce părere aveți despre un băiat inteligent, atent, îngrijit, cu simțul umorului, atent, respectuos si optimist? Merită să fie singur?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde ce defecte are. Poate este mincinos, de exemplu si cu asta eu nu as putea trai. Sau poate are un orgoliu imens, sau e gelos, sau e rau...

| mgtow a răspuns:

Eu zic ca nu merita dar multe sant gold digger (pe interes cum zic americanii) iar ca sa nu fie singur trebuie sa fie la fel ca astia https://www.youtube.com/watch?v=VIpz0EsDE90

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Am vazut si eu ãsta.
Da nu are rost sa dãm vina pe femei, Dacã ãla era nice guy, Era respins chiar si masina aia. Gold diggers sau nu, la toate le place sa fie tratate "like ***", când o zis sa nu punã mâna pe el, aia Cred ca era toatã udã.

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Am impresia ca era minora copila la cum vorbea dar eu in locul negrului as fi luat-o la ocazie apoi afara. Prima oara m-as asigura sa aiba 18 ani altfel ramane masina plina de paianjeni laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Pai nu-i vorba daca merita sau nu, atata vreme cat este doar alegerea lui sa fie singur sau sa-si caute prietena, prieteni samd.
Singuratatea este o alegere personala, la fel ca si prieteniile!

| OldSoul a răspuns:

Ar trebui sa le spui si defectele, ca daca le zici doar calitatile, e clar ca o sa zica ca nu merita sa fie singur.

| Holiday a răspuns:

"...inteligent, atent", "...cu simțul umorului, atent"

Daca e vorba de tine clar esti un mincinos. Nu te poti lauda ca esti "atent", dar din neatentie sa scrii de doua ori "atent". Sau uituc, sau balbait, ceva trebuie sa fie in neregula cu tine.
Deci da, meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merita sa moara

| DorelExpertu a răspuns:

Numa bun de bagat in friendzone.