| MilkshakeShake a întrebat:

Saptamana viitoare e ziua prietenului meu. Suntem de 5 luni impreuna si ne intelegem foarte bine. Face 20. Nu prea stiu ce sa ii fac cadou. Nu vreau sa fie ceva foarte scump. Ma gandeam la un ceas sau bratara dar nu l-am vazut niciodata purtand deci nu prea stiu si parfum tin minte ca zicea ca nu suporta parfumurile ca stranuta intruna de la ele. Nu prea am idei deci va rog sa ma ajutati. Iasa din discutie albumul cu pozele noastre sau rama foto cu poze etc pentru ca deja i-am dat asa ceva cu alte ocazii. Multumesc

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

O camasa, un set curea+ portofel(se pune o moneda in el), o lampa de birou, boxe pentru calculator, aparat de tuns electric.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci un lantisor din aur sau argint.Si stii ceva? Daca te iubeste, va aprecia orice de la tine.Gestul si faptul ca nu ai uitat conteaza.

| andru10best a răspuns:

Deci:
- o dedicatie la radio,
- un jurnal cu amintiri de ale voastre ( http://www.surprizewow.com/cadouri/un-jurnal-plin-de-amintiri-in-dar/ ),
- o reclama pe un panou publicitar
- sau o carte care i-ar placea sa o citeasca
- un weekend in 2 la munte sau la mare
Sunt o gramada de optiuni

| Achtor a răspuns:

Cand alegi un cadou pentru persoana iubita trebuie sa fie specific fiecarei fersonalitati. Da tu stii ca nu ii plac parfumurile, ceasuri nu poarta gaseste ceva specific lui chiar daca e un lantisor sau un inel conteaza cine il daruieste nu neaparat ce este happywinking

| DeniseBryella a răspuns:

Pai ai putea sa-i cumperi un portofel de piele, sau poti sa-i faci o cutie de cadou in forma de inimioara cu 100 de biletele tot in forma de inimioare rosii in care fiecare continea cate un motiv :" de ce il iubesti?, un tricou, un DVD cu un joc video daca il pasioneaza etc.Bafta in alegerea cadoului si "La multi ani!"

| Deeaaadeyutza a răspuns:

Pai eu i.am facut cadou prietenului meu un breloc cu numele lui pentru ca nici el nu prea poarta ceasuri sau bratari poti sa.i gasesti ceva dragut si ieftin pe net in care sa apara numele vostru. si pentru ca te iubeste va aprecia acest gest. Iar daca ti se pare prea banal un breloc cumparai o bratara de genul astahttps://www.google.ro/......ps?/search sunt chiar foarte dragute. Sper ca te.am ajutat. pupicii:*:*