| cappucinno a întrebat:

O sa trec direct la subiect. Am trecut a 10-a. In clasa mea am o colega cu care ma inteleg foarte bine, excelent de bine, eu sunt baiat si cu ea ma inteleg cel mai bine.suntem prieteni adevarati! Si de ceva timp mie a inceput sa-mi placa de ea. I-am spus chestia asta, dar ea a spus ca nu se poate gandi la ceva mai mult din cauza acestei prietenii stranse dintre noi.am inteles si nu fortez nimic. Recent, sora ei se marita. Ea m-a chemat la nunta surorii ei si eu ma voi duce. Acolo vreau sa ii dedic o melodie asa ca sa inteleaga ca o plac si vreau sa ii daruiesc un trandafir fara sa se prinda in timp ce dansez cu ea. Ce ziceti? E bine cum vreau eu sa procedez? Si inca ceva, ce mel sa ii dedic atunci cand vom dansa pentru prima data la nunta surorii sale? Ms de ajutor!

8 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Este ffff bine Chiar sunt placut surprinsa cat esti de tandru Dedica-i ce melodie stii tu ca-i place Bafta Bravo tie

| Biank_8453 a răspuns:

Ce frumoss din partea ta!
Melodii ce le-ai putea dedica :
- George Michael - Careless Whispers (superba)
- Jay Z - Forever young
- Scorpions - Me and you (superba si asta)

astea 3 ar fi mortale big grin
bafta!

| JAMALEEE a răspuns:

Deci:
In locu tau as proceda astfel
-ei un trandafir (buchet) trandafiru rosu= culoarea pasiuni asta o sai forteze inima la ganduri nebunatice
-lasa dansu (nu e bine cu multi ochi de fataoh go on) de o parte invit-o intr-un loc romantic ii zici ca o iubesti
-dupa care ofera-i un cadou frumos ceva stralucitor ca se asorteaza cu seara
-si ramanem la muzica incerca piesele urmatoar:
Connect-R feat Alex Daca Dragostea Dispare
Holograf ochii tai
Holograf - Primavara Incepe Cu Tine
Stefan Banica Jr & Nicu Alifantis - Am s-o astept mereu (numai daca are ochi albastri merge melodia asta daca nu sa nu o bagi)
Eu pana aici te pot ajuta
Iti urez mult noroc
Sper ca ti-am fost de ajutor puppy dog eyes
Holograf-Sa nu imi iei niciodata dragostea
Stefan Banica - Super-Love

| JAMALEEE a răspuns:

Deci repetam laughing
-Invito intr-un loc oriunde vrei daruiestei un trandafir (buchet) trandafiru rosu= culoarea pasiune o sai forteze inima la ganduri nebunatice (dar sa stie ca ii l-ai dat tu deci il oferi in fata)
-dupa apropiete de ea zi ca o iubesti sau zi la ureche :X mai romantic crede-mawinking
-Si dupa aia un sarut fierbinte sa o incalzeasca incerca sa o strangi in brate ii zici de mai multe ori te iubesc nu ma lasa singur pe lume
Etc mai continuam dar fac aici un intreg documentar despre dragoste
Sper ca ti-am fost de folos puppy dog eyes

| onny_5230 a răspuns:

"Apropiete de ea zi ca o iubesti sau zi la ureche :X mai romantic credema.Shi dupa aia un sarut fierbinte sa o incalzeasca incerca sa o strangi in brate ii zici de mai multe ori te iubesc" Eu nu ti-as recomanda asta, deoarece cu siguranta s-ar supara si ar crede ca esti nesimtit si destea.Mai bine o iei mai usor si sa stii ca e o idee buna cu parcur. Dupa ce ii dai trandafirul,va plimbati putin si dupa va oriti pe o banca undeva intr-un loc mai retras si ii spuni ceea ce simti.Ex:"...(numele) desi stiu ca tu vrei sa fim doar prieteni nimic mai mult, nu pot suporta gandul ca nu te pot avea. Poate ca dupa chestia asta te vei supara pe mine dar incearca sa intelegi, m-am indragostit de tine." Intreab-o ce simte ea pentru tine.Nu stiu mai gandeste-te si tu.Bafta! happy

| ScuzátímíTálëñtulAstáMíëDëfëctul a răspuns:

Cred ca s-a speriat de gramatica ta. pe mine ma inspaimantasad

| cappucinno explică:

PS : ea s-a prins ca am ceva in cap, un plan si a zis ca orice as face sa nu fac la nunta, de fata cu toti invitatiii. Atunci cum sa fac? Sa o chem in parc mai devreme sa ii daruiesc un trandafir fara sa stie si ...mai departe? Idei va rog! Ms!

| cappucinno explică:

PS : ea s-a prins ca am ceva in cap, un plan si a zis ca orice as face sa nu fac la nunta, de fata cu toti invitatii. Atunci cum sa fac? Sa o chem in parc mai devreme sa ii daruiesc un trandafir fara sa stie si ...mai departe? Idei va rog! Ms!