| Merishoor a întrebat:

Buna seara sunt ingrijorat azi am facut sex cu prietena mea neprotejat de 2 ori si dupa 3 ore i-am dat pastila de a 2 zi (Escapelle ) are sansa sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nimic nu e absolut sigur, dar dupa ce ati facut ce nu trebuia, ati facut si ce trebuia happy Aveti grija ca nu mai puteti conta pe pastila de a doua zi pentru multa vreme.

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

O tampesti hormonal pe prietena ta.

| frostxtq a răspuns:

Nu o sa ramana insarcinata, pastila de a doua zi se poate lua in 24h, daca a luat-o atat de repede, sunteti in siguranta. Doar sa stii ca pastila de a doua zi se poate lua de maxim doua ori pe an. happy

| هوراس a răspuns:

Chiar nu vă înțeleg pe ăștia care faceți sex neprotejat, sincer, chiar atât de greu este să porți un prezervativ la tine dacă știi că se întâmplă? îți creezi un stres aiurea.

| هوراس a răspuns (pentru RAY):

Băi frate, e și asta o variantă, sincer, da mi se pare mai "mainstream" să ai mereu un prezervativ la tine.

| Anna0111 a răspuns:

Nu. happy