| andreea_3476 a întrebat:

Buna!
Sunt noua pe aici si nu stiu cum se fac funditele puteti sa ma >ajutati?Va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| Wanderer a răspuns:

Daca raspunzi la o intrebare pe placul celui care a pu-o o sa iti premieze raspunsul ca cel mai bun si o sa iti dea o fundita care iti apare pe profil. in dreptul fiecarui raspuns de la intrebarea ta o sa ai o funta si daca apesi pe ea o sa premieze raspunsul castigator. Funda? big grin

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Aici ne ajutăm reciproc, ăsta e scopul site-ului, nu fundele cerșite. Nu te îmbogățești cu funde, nu devii expert TPU prin funde, nu te va aprecia nimeni mai mult dacă ai multe funde. Așadar, la ce îți trebuie atâta timp cât sunt inutile?

Ajută-i pe ceilalți cu adevărat și lasă fundele. Nu ăsta e scopul site-ului. Obsedatule.

| ea_6589 a răspuns:

Funditele le primesti de la ultilizatorii care iti declara raspunsul (pe care care l-ai postat la o intrebare )castigator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu nu sunt logata pe acest site, dar stiu cum poti face fundite ...tot ce trebuie sa faci este sa raspunzi la intrebarile celorlalti de pe site... daca persoana la care i-ai raspuns va considera raspunsul tau cel mai bun, iti va da o fundita

sper ca ti-am fost de ajutor

| Angelofdemon a răspuns:

Nu trebuie sa le faci tu.trebuie sa le da-i la cei care iti raspund cu cele mai bune sfaturi in josu raspusului este un fel de medalie ca o funda cu un 1 pe ea da-i clic pe ea iar aceea persoana primeste fundita.:d

| deeea_1471 a răspuns:

Buna.trebuie sa postezi o intrebare dupa care la raspunsurile date de altii va trebui sa alegi raspunsul castigator.iti apare acolo langa raspuns. sper ca te-am ajutat. funda?laughinglaughing

| TheCrissy1997 a răspuns:

Pai...de exemplu. la comentariul acesta pe care il postez eu. o sa iti apara in partea dreapta a comentariului o fundita. Si dai click pe ea.