| lllorenusssuumeu a întrebat:

Buna TPU am 14 ani si prietenul meu 23 de ani, suntem de 8 luni impreuna am facut si sex. ca stiu ca incepeti dupa aia ca vrea asta doar de la mine happy, Acuma sa incep, parintii nu stiu de relatia noastra si aseara am iesit noaptea afara deoarece locuiesc intr-un sat, nu oras., si m-a vazut cineva si m-a zis la tata si mi-a luat telefonul si mi-a dat o palma ( TATA MI-A DAT ) eu il iubesc pe acest baiat dar si el pe mine mi-a demostrat, eu vreau sa ma mut la el nu stam departe mergem cam 30 minute ca sa ajung la el si el este de acord sa ma mut la el acasa dar mi-e frica ca o sa pateasca ceva daca mama, tata vine cu politia si ma gaseste, va rog ajutati-ma, poate sa pateasca ceva. ce se poate intampla, dau funda multumesc o zi placuta!

Răspuns Câştigător
| Sadop a răspuns:

Dupa parerea mea daca el te iubeste si tu il iubesti nu are ce sa fie in neregula.
Fratilor, daca are 23 de ani nu e obligatoriu sa-si bata joc de ea! Ce generalizati asa? Intr-adevar, exista multe cazuri de acest gen, dar totusi. De acum toti care au iubita mai mica sunt pedofili sau vor doar sex.
Eu spun sa nu te muti la el. De ce? Chiar daca nu crezi, ii faci rau lui.
Parintii tai categoric vor veni la usa lui cu Politia. Va fi si inchis daca se va descoperi ca ati facut sex ( sigur se va descoperi ). Si tu vei avea de suferit. Parintii isi vor pierde increderea in tine, eventual si o bataie buna, nu il vei mai putea vedea.
Stiu ce zic, si eu am trecut prin asemenea situatie ( nu chiar la fel, dar in principiu ), dar m-am gandit ca ii fac rau partenerului si am renuntat la idee.
Vorbeste cu mama ta, explica-i situatia. Nu va intelege din prima, sigur, dar propune-i o invitatie la cina iubitului tau. Asa parintii tai il vor cunoaste si asa poate vei avea si acordul lor.
Sa nu renunti daca zici ca va iubiti.
Bafta si sa va tina mult!

33 răspunsuri:
| AlinaValentina97 a răspuns:

Tu nu ai minte fetito! Ce crezi ca vede un baiat de 23 la una de 14? Sunt atatea fete de varsta lui muult mai frumoase care are cauta un baiat si baietii din ziua de azi se duc la fetite de 14 ani. El vrea de la tine doar sex dar vad ca nu ti-ai dat seama. Copil prost!

| Sayori a răspuns:

Eu sunt in urma cu raspunsurile dar am o intrebare. big grin Cum merge/a mers relatia? puppy dog eyes big grin

| Alexandrio a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu Am 21 de ani si sunt cu o fata de 14 eu sunt virgin ea nu cum vine asta O.o