| ShacPaul a întrebat:

Am întâlnit o fata nouă (pe facebook) suntem la aceeași școală doar ca ea e mai mica ca mine. Ea are 13 și eu am 14! Credeți ca facă ași iîncepe o relație cu ea va fi ciudat?

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Salut,

E absolut normal sa iti gasesti o prietena mai mica decat tine... Doar pentru fete este ciudat sa isi gaseasca baieti mai mici decat ele. Deci combino daca iti place de ea.

Bafta maxima!

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Nu are de ce sa fie ciudat. De regula baiatul este mai mare, dar nu mai are cine stie ce importanta.

| Kyılε a răspuns:

Nu,nu credem asta. Cine ti-a spus e un idiot. Bye-Bye^

| dikaaa a răspuns:

laughing Dar tu ce preferi 18+? Normal ca iti alegi iubitele putin mai mici decat tine! Asa e normal! Nu e ciudat

| roxydeny2000 a răspuns:

Sunteti destul de mici dar daca chiar o placi nu e interzis nimic are rost sa incerci happy

| unanonim999 a răspuns:

Sunteti destul de mici.dar totusi de ce sa fie ciudat.o experienta noua nu strica niciodata. posibil sa ai noroc si sa mearga relatia...Bafta!