| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor! happy
Sunt prietena cu o fata de aproape 6 ani, ne'am mai certat noi cateodata dar mereu trecem peste! love struck
As vrea si eu sa stiu cum pot sa retin aceasta prietenie. Vreau sa stiu cum as putea ca eu si acea fata sa fim prietene mereu!
Vreun' sfat?batting eyelashes. Funditsssa!

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Veti reusi prin corectitudine, sinceritate si ajutor neconditionat in caz de nevoie.Atentie! sa nu va indragostiti de acelasi baiat.

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Daca te crezi in masura sa ii suporti orice, lasa de la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

FIti alaturi una de alta, la bine si la raw...