| sleeppy a întrebat:

Salut TPU,, dati-mi va rog un sfat urgent
m-am certat cu cea mai buna prietena din nimic si deja nici nu mai vrea sa fim prietene,, ce sa >fac?vreau sa mor:

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Cere tu scuze chiar daca nu ai gresit tu, sa vada ca tii la prietenia voastra si poarta o discutie cu ea..succes

5 răspunsuri:
| FORMULADTI a răspuns:

De ce sa-ti stricam planurile? DAca vrei asa tare.MORI IN PLA MEA

| AhileSemiZeu a răspuns:

Cereti iertare.

| miriam31 a răspuns:

In ziua de azi nu mai exista bff.iar daca iti e prietena adevaata, va trece peste cu siguranta. funda?; d

| girafa19 a răspuns:

Salut :* si eu am trecut prin asa ceva cu prietena mea. dupa fiecare cearta din nimic zicea ca nu mai vreau sa fim prietene si chestii de genul, eu fiindca imi doreama o " cea mai buna prietena " de fiecare data imi ceream scuze si dadeam vina pe mine, ca sa ne impacat si toto asa... nu de mult timp mama desteptata si nici nu mai vorbin pentru ca neam certata. normal am fost trista pentru asta dar acum sunt bine si ma bucur ca nu mai am o prietenie cu ea, daca situatia ta este asemanatoare eu zic sa ii spui frumos, ca tu nu meriti o prietena ca si ea daca de la o mica cearta asa ajuns ca " nu mai vreau sa fim prietene " nu meriti asa prieteni,; succes :* sper ca team ajutata ^.~