| iamadreamer a întrebat:

Am o mică întrebare: cum aș putea începe o conversație față în față cu un băiat cu care am vorbit doar prin mesaje până acum? Mulțumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Anyo1988 a răspuns:

Conversatia se face in cel putin 2 happy deci cum zicea si mihaicelsfant totul vine de la sine, deci spui ce crezi ca simti, si ce crezi ca suna frumos " asta pentru inceput daca nu zice el primul ceva " :d mult succes

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Lasa lucrul de la sine. "hei, ce faci sau hei cum esti?" " buna straine"

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa-i placerea baiatului, sa initieze discutia.
Ca s-ar putea sa nu-i convina daca faci tu urmatoarea mutare si sa te refuze.

| mihaicelsfant a răspuns:

Totu vine de la sinehappynu fi stresata