| EffieStone a întrebat:

Pe ce tema as putea incepe o conversatie cu un baiat cu care m-am certat recent?

6 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Despre același subiect( de ce v-ați certat) doar că acum invers, despre împăcare. Apoi, după ce sunteți iar prieteni, puteți vorbi despre muzica, filme, arta, barfe, mâncare, planuri de viitor, fiecare ce visează... Orice!

| HDeNiSaR a răspuns:

Intreaba-l daca ii plac cutitele! rolling on the floor

| jessikz0r a răspuns:

Eu nu inteleg motivul pentru care ai mai intra pe acest baiat. Unde este orgoliul femeilor? happy Tot noi ne intoarcem, tot noi, cand noi ar trebui de fapt sa ne cunoastem adevarata valoare si ca ei trebuie sa se bage-n seama oricine ar fi gresit, sincer. Ia gandeste-te mai odata inainte sa faci vreun pas pe care probabil il vei si regreta. Daca vrea ceva, te va cauta el cu cele mai banale teme existente....sau na cine stie. Deci eu zic ca intrebarea ta nu-si are raspunsul, pentru ca n-ar trebui sa existe. O seara faina si bafta in continuare :*

| RobertFHC a răspuns:

Intreaba-l ce face, dupa spune ca face bine si tu ii spui simplu "scuze pentru aseara." sau cand a fost. si aia e tot, de obicei oamenii asteapta doar scuze, nu si luna de pe cer tongue

| rocknroll69 a răspuns:

Hei. Pai in primul rand intreaba-l ce face si cum mai e viata lui. Dupa adu aminte de cearta. Cere-ti scuze, si incearca sa-l faci sa inteleaga ca tu realizezi ca ai gresit. Adu-i aminte ca si el a gresit si spune-i unde. Daca acel baiat tine la tine, te va ierta. Daca ati fost impreuna propune-i sa luati totul de la 0 de la inceput, sa uitati de tot ce ati facut. Sper sa te ajutehappy