| CrissuLinii a întrebat:

Buna Tpu...Am si eu o intrebare! Cum ii convingi pe parinti sa te duca in vacanta, la mare, munte undeva departe? Cum ii lingusesti? Ma puteti ajuta?:*

Răspuns Câştigător
| GoguFCSB a răspuns:

Le zici si tu ca mai ai nevoie sa schimbi privelistea, ca vrei sa te mai plimbi, nu mai ai cu cine sa iesi afara, mai bagi si tu chestii gen: o sa ajung la spitalu 9!, o sa innebunes! happy Poate o sa mearga!

3 răspunsuri:
| WithoutName123456789 a răspuns:

Spune-le ca ai mai vorbit cu pritenii si ca toti merg in excursii, si ar fi pacat sa nu mergi si tu, cat e de frumos, si ca se vor relaxa si ei.

| CrissuLinii explică:

Da, Cred ca va Merge voi incerca...Dar cu ei nici bunica nu pleaca in vacantalaughing E o variantahappy

| RachelWth a răspuns:

Spune-i ca ai nevoie de relaxare, ca te plictisesti in orasul tau, fiindca toti prietenii sunt plecati. Daca inveti bine, sigur vei reusi big grin