| Ketamina_5337 a întrebat:

sad. Am si eu o problema.Eu jucam Metin2.ro si maicamea nu suferea asta.Intr-o zi m-am certat cu fratele meu si mi l-a sters de tot.Au spus ca o incurc daca il mai instalez, ca mi-a mancat mintile!no talking. Abia facusem si eu armatul. Ce pot sa fac sa o induplec? Sa ma lase iar sa joc. Fundoi!; x.sad.

Răspuns Câştigător
| kicsihari23 a răspuns:

O sa vezi ca peste ceva timp ii vei multumi fratelui tau ca l-a sters.Am si eu in clasa trei colegi care sunt obsedati de jocul ala si vorbesc in fiecare pauza numai despre asta si se comporta ca niste copii de 10 ani si orice le zici chiar daca e de rau sau de bine ei rad ca prostii.Suntem in clasa a noua. Sfatul meu este sa lasi dracu' jocu ala si sa-ti ocupi timpul cu altceva cum ar fi sa faci sport sau sa iesi cu prietenii pe undevawinking.

9 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu zic sa te lasi de metin2ro,mama ta are dreptate... tu joci pur si simplu degeaba acel joc, acele persoane care au facut serverul l-au facut sa scoate bani de pe urma prostilor care baga bani...deci gandeste-te mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu il suferea? E chiar fain jocul eu nu il mai am dar e super. Ai prieteni care joaca Metin2? Atunci adau-i la tine acasa sa ii spuna mamei tale cat de frumos este. Sau pur si simplu fa-i un rezumat cu jocul, ascult-o si fa tot ce zice si incearca sa ii fi pe plac. Spune-i mamei tale sa citeasca asta! Metin2 este un joc minunat, eu sunt fata, am jucat dar din cauza unor probleme a trebuit sa-l dezinstalez :@ Acum, este un joc superb, iti dezvolta abilitatile strategice si iti ocupa timpul cand te plictisesti! Dar tot n-am inteles de ce ti l-a sters? Ca te-ai certat cu frate-tau? Asta a fost doar un motiv d'ala prostesc ca sa poata sa iti stearga contul. Poate ea nu suporta de fapt ca tu te joci ceva care ei nu-i place. Explica-i ca aveti gusturi diferite, dar ca multa lume joaca Metin2 pentru ca este un joc popular. De ce nu il suferea? Pentru ca e cu batai? Cam prin sec. nostru toata lumea stie despre batai. Mai de ajungem sa vorbim despre ea ca despre paine si televizor ( foarte mult )laughing In plus, daca tu nu esti batausa si nu iti place bataia, dar iti place strategia si ideea jocului, poti sa joci Metin 2 nu e ceva rau e chiar un joc misto. Eu iti sugerez sa ai o discutie cu mama ta si clarifica tot ce am vorbit aici. Chestia e ca poate ea e ingrijorata ca vei face ceva pe jocul acela care iti va dezvlui identitatea sau ca vei invata lucruri rele din el. Arata-i mamei tale si alte jocuri de genul asta ca si Conquiztador si spune-i cat de tare este. Metin 2 este si mai fain! Daca nu, atunci joaca pe ascuns. Practic, inseamna sa trisezi, dar nu cred ca va fi nevoie si sper ca nu va fi nevoie sa ajungi la asa ceva. Gandeste-te de ce nu ii place! Asta e punctul slab ...ai incredere, va fi binewinking Fundoi?

Răspuns utilizator avertizat
| AcelasiDarNuMereu a răspuns:

Zi ca este un joc educativ, si că numai stai atata pe el. Funda?

| RadZor a răspuns:

Ehm...spune-i ca metin2 nu e asa de violent si chestii...aratai Prototype sau requiem laughing

| Vpmr96 a răspuns:

Zi ca ai un prieten pe nume Mihai care daca se enerveaza vine cu toporu peste ea in casa si o omoara laughing s-ar putea sa functionezewinking de curiozitate cum te chema in joc da add la id mess : voicanrares96

| Pufulete_6608 a răspuns:

Pai.incearca sa te dai pe langa eatongue, acum ca e 01 martie fai un cadou(martisor), bagate in seama, si clar incearca sa nu te mai certi cu fratele tau (daca ai)

FUNDA?