| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre povestea mea? In luna noiembrie pe 8 mai exact eram acasa cu mama si bunica mea care suferea de cancer, se simtea rau si mama si matusa si bunicul au plecat la tara ca de omul vrea sa sufere in patul lui., si eu am ramas acasa, dimineata trebuia sa merg la scoala si eram cu moralul la pamant, aveam ultima ora spot si a venit tata, am iesit ca arsa si am intrebat cum se simte, mi-a spus ca se simte bine, am plcat apoi cu tata prin oras si seara pe la 6 zicea tata sa mergem la tara ca sa mai stam si noi cu bunica, eu am refuzat deoarece aveam scoala si cum eram constiincioasa, sa nu reiasa altceva eu o iubeam extraordinar stateam in fiecare noapte cu ea, am mer cu tata la el la servici si la ora 8 a sunat tel. tata a vb, eu l-am intrebat ce este? el a spus ca nm, am ajuns acasa si cand sa intru in scara aveam impresia ca ma urmareste cineva, m-am intors si am vazut un fum alb, tata s-a intors si a vazut si el, cand am intrat in casa tata a spus:A murit! eu am urlat de durere, apropae ca lesinam, cea pe care o iubeam asa de tare murise si eu nu apucasem sa-mi iau ramas-bun, cu toate ca in seara ina care a plecat i-am spus ca o iubesc, am ajuns la tara si am vazut-o acolo asa linistita, am plans, nu mai aveam putere, am gandit mult la asta si m-a luat somnul pentru. 2 ore, o visam ca imi zambea la usa, am plans, cand a venit inmormantarea am urlat si am strigat sa nu o ia, era prea grea despartirea, doare si acum, imi vin lacrimi in ochi, dumnezeu m-a ajutat sa o vad atunci caci si ea a a vrut sa isi ia ramas bun, ea era fumul alb, acum cand imi pun o dorinta ea o indeplineste.

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Ce poveste frumoasa :X poate a vrut sa isi ia ramas bun si sa stii ca ea te vehgheaza de unde va din ceruri big grin si sunt convinsa ca te iubeste shii intr.o zii o sa va revedetii happy fff taree imi pare rau ca a murit sad naspaa sigh fundita puppy dog eyes

1 răspuns:
| hannahmontana_6953 a răspuns:

Ce poveste frumoasa :X poate a vrut sa isi ia ramas bun si sa stii ca ea te vehgheaza de unde va din ceruri si sunt convinsa ca te iubeste shii intr.o zii o sa va revedetii fff taree imi pare rau ca a murit naspaa fundita