| imhere4u a întrebat:

Imi spune-ti si mie cum as putea sa uit un baiat de care inca imi place?

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa iesi cu un baiat cu care sa-ti petreci timpul liber, ca sa nu te mai gandesti non-stop la cel de care iti place

4 răspunsuri:
| hunterpainting a răspuns:

Faci lucruri care sa iti ia gandul de la el.

| madalinayo123 a răspuns:

Si eu sunt in situati ta crede-ma si stiu cum este...dar totusi ar trebui sa incerci sa-l uiti sa te indragostesti de al tip sal scoti din inima ta sau daca nu zi ca il placi atragei atenti sau daca nu icnearca sa-l uiti sa il ingori sa nu creada ca inca iti mai plc de el ....nuj ce sa zic ca is eu sunt in situatia ta.cati ani ai totusi?>

| imhere4u explică (pentru madalinayo123):

Poi am 12 fac 13 in noiembrie anul asta ...Nu stiu ce sa mai fac. Orice fac ma gandesc la el.

| madalinayo123 a răspuns (pentru imhere4u):

Si eu fac 13 tot anul asta