| DeepEyesClaudia a întrebat:

Cum i-as putea spune/sugera unui baiat ca imi place de el?

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Pai bate apropo-uri de genul: ''si cum de nu ai prietena,mi se pare ciudat deoarece esti dragut''.Sau daca ai curaj spune-i direct, cand sunteti doar voi doi sau intreba-l : ''Stii, daca ti-ar spune o fata ca ii place de tine ce i-ai spune?'' ceva de genul:d.

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

"Imi placi" straight face

Paște fericit!

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Pune pe cineva sa ii zica sau spune`i chiar tuhee heeCuraj:*

| BrUnEtA_6634 a răspuns:

Foarte simplu prin un bilet daca e la scoala in care inveti trebuie sa ai spui sunt o agmiratoare si as vrea sa stiu daca u simti ceva pentru mine si ai spui sunt din clasa a-8-a si stau in a 3 banca de langa geam raspunde-mi prin un bilet daca u simti ceva pentru mine