| Anne09 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste pareri happy In curand va fi ziua prietenului meu si vreau sa ii fac o surpriza(cadou) la care sa nu se astepte.Sa fie ceva foarte surprinzator si special..si nu am idei.M-ati putea ajutahappy?

Răspuns Câştigător
| iMaDreamer a răspuns:

Am mai dat raspunsu' asta la cineva, si a fost foarte incantata. Ai putea lasa biletele sau scrisori ascunse prin tot orasu' sau prin locurile voastre preferate si sa-l pui apoi pe prietenul tau sa le gaseasca cu ajutorul indiciilor pe care trebuie sa i le lasi in fiecare bilet. Eu asa am facut, iar la urma i-am lasat o scrisoare de dragoste sub o multime de pietre roz, langa un copac pe marginea raului :X
Succes