| Chocolateangeeeel a întrebat:

Vreau sa ii iau un cadou iubitului meu dar as vrea mai bine sa iau ceva pentru amandoi pe care sa il purtam mereu..nu stiu. Ajutati-ma cu niste idei, multumesc

4 răspunsuri:
| cătă08cătă a răspuns:

Vrei sa le purtati mereu? ia niste catușe ceva...aruncati cheia si le purtati mereu funda? laughing big grin

| Pitiica a răspuns:

Luați-va 2 tricouri identice, sau 2 inele, sau 2 brățări, sau lanturi...sau doua brelocuri personalizate, sau doua medalioane cu poza voastră inauntru, sau doua perinite la fel pe care sa dormitor noaptea si sa va gândiți unul la celalalt:* sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes

| NoHope10 a răspuns:

Buna/ Eu ti-as recomanda sa faci comanda pe internet de niste "bratari ale prieteniei". Pe bratara lui sa scrie numele tau si pe bratara ta sa scrie numele lui. E mai romantic. Sau sa iei cani din alea care se unesc si formeaza o inima big grin. Puteti sa va luati un medalion care se rupa in doua. jumatate tu jumatate elwinking

| UngureanuGSM a răspuns:

2 tricouri. pe al tau sa scrie TE (o inima cu rosu asa) numele lui. si pe al lui Te (inima) numele tau