| BiscuitexPapusaaa a întrebat:

Vreau sa ii pregatesc iubitului o seara/noapte speciala. Imi puteti da niste idei? Mereu am vrut sa preiau eu controlul, dar nu stiu cum sa procedez. Ajutati-ma va rog!:*

Răspuns Câştigător
| valThina a răspuns:

Pai ...in primul rand trebuie sa fie undeva unde sunteti numai voi apoi poti sa pui lumanarele parfumare sau nu si sa le aprinzi sa fie doar lumina de la ele ca sa fie mai romantic asa. poti sa te imbraci cu ceva dragut dar sa nu fie numai lenjerie sau ceva prea larg. ceva care sa te avantajeze.sa te simti bine. am uitat sa zic.el in timpul asta trebuie sa nu fie cu tine. poate si un vin /sampanie.sau poate un suc.sau ceva cu gheata un parfum discret, poate si ceva uleiuri pentru masaj...sau o cada cu apuma smug poti s ail legi al ochi cu ceva pana in timp ce il conduci in camera unde vreti sa incepeti sa va petreceti seara/noaptea impreuna.si apoi usor usor va fi o noapte minunata smug sper ca ti-am dat cateva idei bune sa te ajute happy

2 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Pai acum depinde daca stai singura, adica numai tu cu el.Idei ar fi:al trimiti pe el de acasa chipurile sa ia ceva pentru tine macar sa stea plecat o ora. apoi ancepi sa ati cumperi niste trandafiri ai rupi petalele si le pui pe pat an forma de inimioara.An camera daca este poti pune si lumanari parfumate anga pat pe care sa le ai aprinse cand vine el.Te ambraci si tu antr-o lenjerie intima care crezi ca aiar placea lui.Dai drumul la muzica, ceva lent si care poti face dragoste si al astepti.Succes

| Maria51_4359 a răspuns:

Depinde ce vreti sa faceti... Oricum, lumanari parfumate, lumina palida...