| BubbleShoot a întrebat:

Buna TPU :*

vreau sa va intreb ceva.

Imi place de un baiat.am fost la un rstaurant si la masa alaturata era el m-am uitat la el s-a uitat la mine. si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el. nu ne cunoastem. dar nu stiu cum ca nu pot sa merg la el si sa ii cer numarul sau id de mess ...va rog ajutati-ma chiar as vrea sa fiu cu el ee frumosss. Fundaa si voot!

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa l pe el sa faca pasul asta cu cerut de id-uri sau nr de telefon

| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Pai poti sa faci rost de id de mess de la prietenii comuni, apoi incepeti si voi dicutie despre scoala, prieteni, timpul liber dupa aia totul vine de la sine.( daca si el te place ). Atentie : Sa nu fii prea insistenta lasa-l pe el sa faca primul pas happy. Baftawinking! Funda :X?

| simona223 a răspuns:

Gandeste-te poate el asteapta sa faci tu primul pas...inainte de ai cere nr incearca macar sa va imprieteniti mai intai

| BubbleShoot explică (pentru simona223):

Da stiu.dar cum sa ma imprietenesc cu el daca nici nu ne vorbim unul altuia.are hi5 laughing oh go on dar niciunul din noi nu mai foleseste iar facebook nu are si as vrea id lui pentru a incepe o,, prietenie,, si apoi.love strucklove strucklove strucklove struck