| BubbleShoot a întrebat:

Buna TPU :*
vreau sa va intreb ceva.love struck
Imi place de un baiat.am fost la un rstaurant si la masa alaturata era el m-am uitat la el s-a uitat la mine. si nu stiu cum sa fac sa vorbesc cu el. nu ne cunoastem. dar nu stiu cum ca nu pot sa merg la el si sa ii cer numarul sau id de mess ...va rog ajutati-ma chiar as vrea sa fiu cu el ee frumosss love strucklove strucklove struck...

Răspuns Câştigător
| alexsz95 a răspuns:

Poti sa intrebi pe cineva care are id lui si apoi vb cu el pe messenger, iar restul vine de la sine, dar nu uita daca vrei sa il cuceresti incerca sa il convingi sa iesiti undeva in oras si ii zambesti iar dupa cateva zile ii spui cu adevarat ce simti pentru el. Sper ca te-am ajutat?

7 răspunsuri:
| doc69 a răspuns:

Lasa-ti numarul de telefon pe un biletel si arunca-l in poala

| 1000bodies a răspuns:

Te duci la el...si incepi o conversatie te descurci tu. Si cand e timpu' sa plecati ii ceri id-ul.

| Elenamiki a răspuns:

Hey buna eu ti-as spune sa vorbesti cu el si na sa ii ceri iddu poate o sa fiti impreuna ''incercarea moarte n-are'' asta-i vorba mea laughing
asa ca incearca :X

| hudi a răspuns:

Vezi de un prieten de-al lui si cerei lui telulsaumesulsi dai fundapt intrebare

| MihaiSixx a răspuns:

Daca il stii [ in sensul ca stii unde sa il gasesti ] te poti imrieteni cu el. dupa ii ceri id-ul de mess. next ii ceri nr. de telefon. daca nu il cunosti. nu stii unde sta... nu l-ai mai vazut in viata ta. cand il vezi ca se duce la baie du-te cu el si vorbeste cu el!
Funda? :*

| YoAQd a răspuns:

Buna...E la scoala cu tine? daca da fa rost de facebock lui sau de id-ul lui si acolo puteti vb mai mult:*

| BubbleShoot explică (pentru YoAQd):

Deci este foarte complicat ...are id de mess acum il am dar nu intra prea des pe el mi-a spus prietenul lui nu e la scoala cu mine este la liceu si prieteni comuni ca sa putem iesi in oras impreuna nu avem deci multumesc oricum.va voi da funda :*:*