| cenusel a întrebat:

Hei salut! vreau sa va intreb ceva. Plac o fata care nu stiu sigur daca pa place. Cand vorbesc cu ea zambeste si eu sunt dragut cu ea si ea cu mine. Dar am vaga inpresie ca ma ia drept ca un "fratior" in plus ne cunoastem de mult timp. ajutati-ma! am uitat ea e cu 2 ani mai mare! oare sa renunt?

Răspuns Câştigător
| Dianafamous a răspuns:

Daca nu te placea macar putin` nici nu te mai baga in seama, mai ales ca e mai mare.Eu cred ca te simpatizeaza sau poate chiar ii place de tine, chiar daca nu ii place de tine este bine sa ramaneti prieteni, multa bafta!

2 răspunsuri:
| georgyanahhhhhh a răspuns:

Nu renunta.intreab-o si vezi ce parere are despre tine. succes

| cenusel explică:

Mersi