| allexutza144 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva legat de descifrarea viselor in care apare fostul iubit. Am avut o relatie cu un baiat timp de vreo 3 luni. In aceste 3 luni toate lucrurile au fost minunate, ne intelegeam bine si am petrecut foarte mult timp impreuna. Pentru ca am facut unele greseli tatal meu ma despartit de el, eu am 16 ani, nici eu si nici baiatul respectiv nu vroiam sa punem capat relatiei pt ca ne iubeam si nu aveam motiv de despartire. Acum de vreo 2-3 saptamani am inceput sa visez in fiecare noapte macar cate un vis cu el. Erau vise in care visam ca mam impacat cu el, vise in care pe tot parcursul visului stateam si ma sarutam cu el, vise in care eu ramaneam singura acasa iar el ma chema afara ca sa vedem, vise in care pur si simplu ne revedeam dupa ce aveam eu 18 ani si ne impacam. Eu inca mai am sentimente pentru el, nu am o alta relatie si as vrea sa stiu ce inseamna aceste vise. Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Visele,azi,nu mai inseamna nimic.

| KillMePlease a răspuns:

Ce semnifica?
Ca inca il mai iubesti (daca ai facut asta)...
Succes! happy

| Wøodenpints a răspuns:

Singurul lucru pe care trebuie să-l știi despre descifrarea și interpretarea viselor este că doar oamenii cretini și limitați cerebral cred în asta. Atât.

| MskDesign a răspuns:

Sunt doar vise! Stai linistita.

Răspuns utilizator avertizat