| Pikachu12345 a întrebat:

ziua tatalui meu este peste o saptamana... Si nu stiu ce as putea sa-i fac cadou. Funda

Răspuns Câştigător
| ƳourMind a răspuns:

O cravata
Un papion
O umbrela de firma sau pur si simplu o umbrela ultraeleganta este un cadou potrivit pentru a scoate in evidenta latura de gentleman din orice barbat. Un maner hazliu i-ar aminiti totusi ca e tatic si ca e cazul sa se transforme din cand in cand dintr-un gentleman intr-un om dispus sa se prosteasca in fata copiilor
Gadgeturi(telefoane, tablete, android, laptop)
Un joc profesionist
Fie ca este vorba despre table, sah, scrabble au orice alt joc, important este sa ii amintiti ca exista distractii care pot fi practicate si cu prietenii si in familie.
Pantofi
O carte de bucate pentru barbati
Un dozator de bere
Un ceas
Bilete la concerte a unei trupe preferate
Un parfum
Seturi de parfurmuri combinate cu tot felul de accesorii igienice
Aparat corporal
O lanseta sau un set de undite
Aparat de barbierit
Un compleu cu echipamentul echipei favorite

3 răspunsuri:
| LoLiPoP101 a răspuns:

Pai spune-ne ce lucreaza tatal tau si alte detalii cum ar fi ce ii plk lui sa faca... etc happy

| Criterion a răspuns:

Daca este o persoana activa, recomand un ceas.De preferinta cu specificatia minima "WR 50m".
Ceasul ideal trebuie sa fie cu cadran alb, carcasa din otel inoxidabil, cifre romane, cu data, mecanic de preferat, quartz daca altfel nu se poate(desi pe quartz este mai precis).In functie de cum se imbraca, poti alege un ceas cu bratara de otel sau curea din piele.
Mai multe pareri despre ceasul perfect, aici:
http://www.ceasornicar.ro/forum/viewtopic.php?f=4&t=22723.
Succes si la multi ani tatalui tau!
Funda?

| Bufferia a răspuns:

Cumpara o rama de tablou si i-a cea mai veche poza cu el de cand era tanar sau certificatul de casatrie pune-l in rama si cumpara hartie de impachetat il impachetezi si asta-i cadoul, simplu dde efect si totusi profund. Funda?