| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-i fac o surpriza iubitei mele, vreau sa fac un video, imi da cineva vreo idee,, cum sa fac mai frumos, de ce am ales video? Pentru ca iubita mea e la distanta sad ajutati-ma va rog mult

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Un scurt metraj, gen o parte din ABC-ul mortii.

| SkyPilot a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii faci o vizita surpriza daca poti. Ai putea sa ii comanzi flori, sau sa ii trimiti o bijuterie.

| c0stea0 a răspuns (pentru SkyPilot):

O sa fac si asta da vreau sa fac si un video dar nu ma ajunge capu ce si cum happy

| SkyPilot a răspuns (pentru c0stea0):

Filmeaza-te pe tine in parc, pe o banca, intr-un loc romantic. Lasa loc si pentru ea. Ii spui cat de mult iti lipseste si ii faci niste declaratii frumoase si sincere. La sfarsit ii intinzi catre camera un trandafir rosu. Daca ai posibilitati de editare si daca aveti o piesa care va spune ceva ca un cuplu, o mixezi in fundal.

| c0stea0 a răspuns:

Am uitat sa spun cu ce ocazie, De ziua indragostitilor happy