| IooMar a întrebat:

Vreau sa va zic ca am fost intr-o zi la mall cu verisorul meu si prietena mea si verisorul meu a venit cu niste prietenii de ai lui si cand am mers acasa ne-a dus unchiul meu si un baiat a venit cu noi cu masina. A doua zi verisorul meu mi-a zis ca acel baiat ma place si ca l-a intrebat lucruri despre mine si mi-a zis ca ii place de mine.Eu acum as vrea sa ma combin cu el, dar nu stiu ce sa fac voi ce spuneti?

5 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Mai trage de timp. nu te arunca asa repede ca pestele la momeala. ai rabdarewinking. supune-l unor incercari. fa-l sa te vrea, nu doar sa te placawinking adica. ceva gen cu orice pret. asta numai daca si tu il placi happy. Insa ai grijawinking.

| costyn162 a răspuns:

In primul rand trebuie sa verifici spusele verisorului tau, pentru ca in caz ca te-a mintit o sa te pui intr-o situatie foarte rusinoasa. Ca fata, cel mai bine este sa astepti, sa vezi comportamentul baiatului si daca te place o sa faca primul pas. Daca iti place tie foarte mult de el si il vezi ca pe un baiat potrivit pentru tine poti fii tu cea care preia initiativa.
Anyway, good luck!

| ALice_4674 a răspuns:

Spune-i verisorului tau ca si tu il placi pe acel baiat, el ii va spune, iar acel baiat va face primul pashappy

| Andrei_2426 a răspuns:

Incercarea moarte nu are!

| angelo200 a răspuns:

Vorbeste cu verisorul tau si spune-i lui sa va aranjeze o intalnire si ii spui