| SexySpeed456 a întrebat:

Buna ziua!

De ceva vreme tot am probleme cu fratele meu, si as dori ce solutii pentru a ma impaca cu el, imi sugerati? Ca sufar chiar foarte mult, fiind certat cu el.
M-am certat cu el, din cauza surorii mele vitrege, si ea a scornit ca eu m-am certat cu ea la telefon.Si acum, nu mai vorbim, si ne certam.
Fratele meu m-a intrebat: "ai vorbit cu sora ta?" si eu i-am spus "nu pot vorbi, sunt suparata."
Dar el nu m-a inteles. Ce pot face pentru a trece aceasta situatie?

Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Du te si cerei scuze, fii mai intelegatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul tau a fost unul fara niciun gram de reconciliere. Daca doreai sa te impaci cu el, acela era momentul oportun pentru a-i explica situatia.
Mai incearca, de data asta fii atenta la ce scoti pe guritawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad unde-i jignirea pentru care s-a suparat. Daca s-a suparat pentru nimic nu-ti mai cere nici o scuza si vezi-ti de treaba pentru ca ma gindesc ce fel va face cind ai sa-l jignesti de adevaratelea.

| axaa a răspuns:

Explica-i ce s-a intampat si fii calm, roga-l sa te ierte