| Buraga_Adelin_2001 a întrebat:

Buna ziua TPU, ce cadou as putea sa-i cumpar prietenei mele de ziua ei? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lauramee a răspuns:

Ce dragut!
Orice gest cat de mic conteaza deci important e gestul!
Dar frumos frumos ar fi ceva personalizat care ramane mult timp amintire!
Sau daca mai ai putin timp la dispozitie, poti sa ii iei ceva, gen bijuterie si il ascunzi ori in flori ori iei ceva si ascunzi in cutiile acelea care deschizi si dai peste alta cutie si alta cutie, tot asa pana gaseste cadoul propriu-zis.
Surprizele sunt cele mai frumoase, fara sa stie ce ii iei!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O bijuterie de aur sau argint: cercei, inel, bratara sau pandant cu lanisor.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu e nevoie, poate sa-i ia si o cutie de bomboane, gestul conteaza doar, ca oricum cadoul cel principal e el insusi, si ea daca-l iubeste, ar trebui sa fie f multumita.

| Mosotti a răspuns:

Orice, i-ai o cutie de ciocolatele din alea Merci ca-s de calitate, sau ceva asa dulciuri cumva ce-i place, nu trebuie sa-i iei cine stie ce, gestul conteaza, ca oricum cel mai scump si frumos cadou vei fi tu!

Iar daca nu e multumita, atunci nu e cazu sa mai stai cu ea.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Ceva ce semnifica legătura vostra de prietenie cu Adevărată o poza cu tine și ia sau o Brățara venită din partea ta ceva ce Conteza pentru ia dar ar trebuie sa afli asta cei place întrebata de la prieteni sau cunoștințe cei place ei cei mai mult

| IrinaMihaela15 a răspuns:

Poți sa-i iei ceva personalizat sau ceva ce sa poarte mult timp. Fi atenta la stilul ei, ce fel de haine poarta, ce fel de bijuterii (dacă poarta), dacă se machiază sau nu si iai ceva de care ești sigura ca o sa-i placa.

| Amyah a răspuns:

Uite aici https://tekushop.ro