| eugenl a întrebat:

Ca o curiozitate: Si-a gasit cineva perechea pe acest site?
Stiu ca nu e site de matrimoniale, dar asta e curiozitatea.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De gasit se gaseste jumatate de mancare dar de om injumatatit niciodata nu dai, cand stau cu telefonul in mana se baga in fb si acolo au amantii sau amantele dupa caz

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ăsta e scopul. Aici nu raspunde m decit sa ajutam, daca putem, nu sa cautam femei.

| RAY a răspuns:

Cand era chatul da posibil, acuma nu stiu, orice e posibil

| T0T a răspuns:

E posibil, dar nu prea.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Da,am gasit si sunt ff happy. E cea mai buna pereche de pantofi pe care am avut-o.

| Lawliet14 a răspuns:

Poti sa o gasesti oriunde. E mai bine in mediul real dar o poti intalni oriunde, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, au fost cativa. Mai multe detalii nu pot oferi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi caut jumătatea, eu sunt întreg. big grin

| kyliejenner a răspuns:

Nu prea cred