| Awesom a întrebat:

Care este cea mai proasta emisiune de la antena 1?

17 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Aş întreba mai bine care este cea bună.

| mona a răspuns:

Cea cu mihaela radulescu

| SimoDR a răspuns:

E vreuna buna?

| KellyGreen a răspuns:

Mireasa pentru fiul meu, au copiat de la aia de pe kanal d. O paranteza:Ce naiba nu va place la in puii mei? Mie mi se pare chiar foarte amuzanta emisiunea.

| blueangel99 a răspuns:

În Puii Mei, Un Show Păcătos, aia cu Mihaela Rădulescu.
Dacă puneai întrebarea: "Care e cea mai bună emisiune de la Antena 1" îţi răspundeam X Factor sau Observator

Numai bine!

| oanabuysomeweed a răspuns:

E vreuna buna? Ma rog, cea mai proasta mi se pare In puii mei I don't want to see

| Musique a răspuns:

Iarta-ma,dar ce da televizorul bun?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Intre prieteni cu Mihaela Radulescu. Ma enerveaza cine o prezinta, a zis ca se retrage din televiziune si uite ca iar apare.

| Costyyysv a răspuns:

După părerea mea, "În puii mei" este una dintre cele mai proaste emisiuni de divertisment, mai ales de cand au început sa copieze țărani și analfabeți de pe youtube, unul ca Momâie și Gogâie, Nicoșor de la Brăila si alții.
Nu văd ceva amuzant în a copia niște analfabeți de pe internet și a-i "promova" în emisiuni TV. Să copieze ceva mai mare în funcție, cum sunt parlamentarii, artiștii sau chiar unele "vedete". Atunci va fi frumos.
(am spus doar părerea mea).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mireasa pentru fiul meu, Un show pacatos si fostul X Factor.Eu asa cred.

| Luannah a răspuns:

Cea mai proasta intrebare.A tawinking

| Awesom explică (pentru Luannah):

Te raportez scurt.

| Luannah a răspuns:

Mersi mult...straight face

| Chelsea13 a răspuns:

Intre prieteni cu mihaela radulescu

| SteveEO a răspuns:

Un Show Pacatos rolling on the floor Are TOP 1 pitipoance acolo laughing Ambele pe locu' 1 rolling on the floor

| RoxyRoxana97 a răspuns:

Mireasa pentru fiul meu

| Theodora299 a răspuns:

Aia cu Mihaela Radulescu, Mireasa pentru fiul meu si telenovelele astea de tot...*