| anonim_4396 a întrebat:

Baietzilorrrrrr... ce va atrage la o fata! primul lucru care va atrage!

7 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Nu-s baiat... dar nu e asa de greu sa-ti dai seama de ce e atras un baiatlaughinglaughing...
in primul rand de fund, de sani...laughinglaughinglaughing

ca numai asta au baietii in caplaughinglaughing

| tukhey23 a răspuns:

Multe si marunte.hee hee

| sese a răspuns:

Cine intreaba?

| copilu a răspuns:

Ochii....zambetul..apoi corpul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, prima impresie este importanta. Daca arata bine, are corp frumos, picioare misto, tite voluptoase, popenetz apetisant si un chip angelic... te-a spart, te topesti. Da' acum sa-ti mai zic un secret. Sufletul si inteligenta parca ar fi mai de pret. Ca daca-i papusica da-i proasta de moare, spune-mi si mie cit de mult ai vrea sa te afisezi cu ea? Poate daca-i pui calus sa nu deschida gura, ca te face de ris. Sau daca-i scorpie, cit ai suporta-o in preajma? Sa te f... te la creier si sa te streseze cu tot felul' de rahaturi. E, ce zici? Uita-te si in spatele caroserieiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incepand de la buze.....coborand in jos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Ochii.
Cu asta l-am cucerit pe băiat.
Pa, pa.