| Deny_8224 a întrebat:

Sambata va fi ziua mamei mele ce as putea sa ii fac cadou?

Ps: Face 35 de ani

Fundita!

6 răspunsuri:
| OHmyGosh a răspuns:

Depinde de ce gust are...-flori si o felicitare,-un ceas,-bratari sau pur si simplu ceva facut de tine.(e mai frumos)

| Ramona_5995 a răspuns:

In primul rand, la multi ani mamei tale!
Trezeste. te dinaintea ei, pregateste. i masa, si pe masa, alaturi de mancare, pune-i o felicitare cu "Te iubesc, mami. La multi ani" s. a. m. d., Si un buchet de ce ii place ei cel mai mult.
Sau poti sa o trezesti soptindu-i "La multi ani. Te iubesc" la ureche thinking
Nu stiu.
Ceva foarte special >big grin

| xdIoanaBuzilaxd a răspuns:

Cel mai frumos cadou ar fi sa-i faci tu ceva cu mana ta cum ar fi o felicitare.Asta este cel mai frumos cadou.

dar poti sa-i iei un bibelou ceva sau haine.

poti sa intri pe site-ul asta pentru cateva idei:http://www.giftogether.com/......ge/ro.html

succes:*

sper sa-i placa:X

apropo la multi ani pentru mama ta:*

pupic:X

| sdfgsdf a răspuns:

Cred ca de cand te-ai nascut in fiecare an ai fost cadoul ei, nu stiu o floare ceva si spune`i ca`o iubesti! big grin

| lollitha a răspuns:

Felicitare
poza cu tine sau cu voi 2

O prajitura facuta de tine
ursuleet
colier arginthappy

flori

| kyda bwai nene a răspuns:

Si mami a facut 35 de ani si i-am luat o cutie de farduri si un ruj aman 2 de fiirma s-a bucurat foarte mult