| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Ce cadou sa-i cumpar prietenului meu de ziua lui, face 19 ani pe 17 mai si nu stiu ce sa-i cumpar. Ii place culoarea rosu si as vrea sa-i iau ceva care ca sa-l tina si ca amintire adica atunci cand se uita la acel lucru sa-si aminteasca de mine. Fara prostii, Urgent!

3 răspunsuri:
| monster62 a răspuns:

Ii poti lua o geaca rosie,cu initialele voastre,si daca vrei,si cu o poza cu voi impreunahappy,si niste adidasi rosii, frumosi, tot cu initialele voastre, ca atunci cand le poarta, sa-si aminteasca de tine

| adinutaba a răspuns:

Ai putea să-i cumperi un tricou/pulover roșu pe care să scrie :"Pentru cel mai bun iubit din lume" sau "Pentru cel mai frumos băiat din lume"... N-am prea multe idei... Fundă?

| Deea22ade a răspuns:

Ii poți lua o pernuța roșie pe care poți edita cea mai frumoasa poza pe care o aveți împreună fii sigura ca i ar place foarte mult