| Raducuuu11 a întrebat:

Ce i-as mai putea scrie unei fete pe insta care îmi este prietena in afara de "Buna", "Ce faci", "Ești bine?" Etc. Dati-mi subiecte de conversație sau ceva, HELPPP PLS

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa ne vedem!
Poti sa iesi azi afara?
Vin sa te iau la ora...

| Ka0ru a răspuns:

Trimite-i memes, poate raspunde tot cu unele. Sau dupa ce iti raspunde la intrebari ii spui ca te-ai plictisit de playlisturile tale si o rogi sa iti trimita ea unul, dupa poate vezi daca aveti artisti pe care ii placeti amandoi si de acolo deschizi subiectul.

| Hehehehehe123 a răspuns:

"Buna, ce faci?"
După ce îți Răspunde și vorbiți pe aceasta tema, întreab-o chestii despre ea pe tema "stam de atâta timp afara și nu știu aproape nimic despre tine", apoi dacă chiar vrei sa ii pui niște întrebări bune in afara de "care e culoarea ta preferata", caută pe internet întrebări pentru prieteni, o sa găsești o grămada de întrebări și poți sa selectezi câteva de acolo.
Sper ca te am ajutat cât de cât, succes big grin