| ramona11ramona a întrebat:

Ce inseamna cand o fata si un baiat vorbesc tot deschis si se cearta mai mereu?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sunt motivele pentru care se cearta, asa aiurea?

| Hash001 a răspuns:

Inseamna ca nu sunt normali la cap.

| Nayuky a răspuns:

Cei mai buni prieteni laughing

| DWDT a răspuns:

Depinde si de varsta. la copii (adolescenti, gen 13-15 sau chiar 16 ani) se poate spune ca se simpatizeaza. dar la varstele mai mari poate fi doar gen sora-frate

| benga94 a răspuns:

Inseamna ca se iubesc, fara cearta nu e dragoste. tinetio tot asa dar fara sa va bateti.

| mariuseu12 a răspuns:

Ii clar... daca ti.e prieten saruta.l cat mai ai timpbig grin daca fata in cauza e vreo prietena de.a ta dai sfatul asta big grin de obicei cand se intampla asa ceva e o simpatie astronomica la mijloc big grin

| ramona11ramona explică (pentru mariuseu12):

Faza e ca eu st fata si ne cunoastem de un an, mie imi place de el dar nu am curajul sa il sarutlaughinglaughingblushing

| mariuseu12 a răspuns (pentru ramona11ramona):

Dc nu...nu are ce sa se intample inceraca mai mult de atat nu prea pot sa.ti zic...de aici depinde de tine big grin

| DjBl3ndar a răspuns:

Dupa parerea mea inseamna iubire love struck